Kargo Parça Eşya Sevkiyatı

parca-esya-tasima

Evden eve nakliyat hizmetlerinden biraz farklı olarak çalışan hizmetimiz parça eşya taşımacılığıdır. Parça türündeki eşyalar bir evin 1+1 eşyasını kapsamayacak türdeki eşyalardan oluşmaktadır. Hayaloglu Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimize şehir içi, şehirlerarası parça eşya taşımacılığı hizmeti sunmaktayız. Son model kapalı çelik kasa nakliye araçlarımız ve alanında uzman personelimiz ile sizlere hizmet sunuyoruz.

Eskiden parça eşya taşımacılığı hizmeti olmadan önce normal taşıma fiyatları yani 2+1, 3+1 ev eşyasını kapsamayacak türdeki eşyalardır. Önceden müşterilerimiz bu hizmeti vermeden yüksek maliyetlerde çıkan nakliyat ödemekteydi. Araç içerisinde %5 oranında yer kaplayan parça eşyalarınız için firmalar dünyanın parasını istemekteydi. Şimdi bu hizmetimiz sayesinde bekar, öğrenci veya çeyiz eşyaları bulunan tüm müşterilerimizin eşyalarını tam vaktinde, ambalajlı, sigortalı olarak eşyalarınızı taşıyabilmekteyiz.

Nakliyat hizmeti öncesinde parça eşyalarınızın ücretsiz olarak incelemeye gelen eksperimiz uygun taşıma koşullarını sizler için özel olarak hazırlayan firmamız, eşyalarınızı hasarsız olarak teslim edilebilmesi için elinden gelen tüm çaba ve gayreti göstermektedir.

Parça eşya taşıma sektöründe bir çok nakliye şirketi yer almaktadır. Hayaloglu Nakliyat bu firmalar arasında en kaliteli ve sağlıklı iş yapan firmalar arasındadır.