Paketleme ve Ambalaj

evden-eve-nakliyat

Paketleme taşımacılık hizmetlerinin olmazsa olmazları arasındadır. Nakliye işi yapan her firmanın taşımacılık hizmetlerinde eşyaların zarar görmemesi için ambalajlama yapar. Eşyaların en iyi şekilde ambalajı taşınma sonrasında eşyalarınızın olabilecek zararlara karşı korur.

Hayaloglu Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimize taşımacılık hizmetlerinde en çok kullanmış olduğumuz ambalajlama malzemeleri arasında karton koli, karton fıçı, havalı naylon, streç, koli bandı, askılı elbise dolabı, bant vb. ambalajlama malzemeleri kullanırız.

Evden eve nakliyat veya sunmuş olduğumuz tüm hizmet alanları içerisinde evinizde bulunan tüm eşyaları en ince detayına kadar ambalajını yapıp yeni adresinizde paketlenen eşyalar ambalajından açılıp kullanıma hazır biçimde sizlere sunuyoruz.

Eşyalar paketlenmeden önce gerekli demonte işlemlerini yapıp ondan sonra paketleme aşamasına geçiyoruz. Demonte gören eşyalar genellikle mobilya aksamlardan oluşan eşyalardır. Firmamız bünyesinde bulunan mobilyacı tarafından söküldükten sonra ambalajcı elemanlarımız tarafından paketlenir ve araç içerisine iyi bir şekilde istiflenerek taşımaya hazır hale getirilir.

Elektronik eşyalar kraft kağıtlara ve arkasından havalı naylonlara sarılarak taşınır. Kırılacak eşyalarınız içinse tek tek kraft kağıtlara sarılarak köpüklü karton koliler içerisinde taşınır. Yani mağazadan eşyalarınızı ilk aldığınız gün gibi paketlenmesi yapıldıktan sonra yeni evinize taşınır.